• 1 ADET Kağıt Zanaat Aracı Quilling Kağıt Kalem DIY Gümüş Renk Origami Scrapbooking Oluklu kağıt oymacılığı araçları 0
  • 1 ADET Kağıt Zanaat Aracı Quilling Kağıt Kalem DIY Gümüş Renk Origami Scrapbooking Oluklu kağıt oymacılığı araçları 1
  • 1 ADET Kağıt Zanaat Aracı Quilling Kağıt Kalem DIY Gümüş Renk Origami Scrapbooking Oluklu kağıt oymacılığı araçları 2
  • 1 ADET Kağıt Zanaat Aracı Quilling Kağıt Kalem DIY Gümüş Renk Origami Scrapbooking Oluklu kağıt oymacılığı araçları 3
  • 1 ADET Kağıt Zanaat Aracı Quilling Kağıt Kalem DIY Gümüş Renk Origami Scrapbooking Oluklu kağıt oymacılığı araçları 4
  • 1 ADET Kağıt Zanaat Aracı Quilling Kağıt Kalem DIY Gümüş Renk Origami Scrapbooking Oluklu kağıt oymacılığı araçları 5

1 ADET Kağıt Zanaat Aracı Quilling Kağıt Kalem DIY Gümüş Renk Origami Scrapbooking Oluklu kağıt oymacılığı araçları İndirimli Fiyat

₺5.39 ₺4.53
  • Gelecek gün gönderim
  • Üst kalite
-
+


Açıklama:
Metal Oluklu Quilling Kağıt Aracı Papercraft Origami Kağıt Quilling Haddeleme Kalem Durum: % 100% Yeni ve Yüksek Kaliteli Miktar: 1 Pc Malzeme: Alüminyum, Paslanmaz çelik Renk: Gümüş Boyutu app: 10x0.7 cm için Uygun, 3 m, 5 m, 10 m Quilling Kağıtları
Uyarı: 1. nedeniyle ışık ve ekran farkı, öğe 'ın renk resimlerden biraz farklı olabilir.
2. izin lütfen 0.5-1 cm nedeniyle manuel ölçüm farklılıkları.
3. sizin nazik anlayış için teşekkür ederim.
'

  • renk: sliver
  • Marka Adı: YOWEI
  • Model Numarası: Paper Quilling Rolling Pen
  • malzeme: Aluminum , Stainless steel

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Ürün İncelemesi

İlgili ürünler

O'na Gotik Rock Grubu Final Tour 2017 erkek Siyah T-shirt Boyutu S-Xxl T Shirt Sıcak Konu Erkekler Kısa kollu İlgili

O'na Gotik Rock Grubu Final Tour 2017 erkek Siyah T-shirt Boyutu S-Xxl T Shirt Sıcak Konu Erkekler Kısa kollu


ürün Açıklaması not 1: biz Asya Boyutu. asya Boyutu ABD boyutu biraz daha küçük olduğunu. 1 inç = 2.54 cm, 1 cm = 0.39 inç. not 2: farkı Ile ölçüm yöntemleri, boyut sapma izin lütfen 1-3 cm. not 3: biraz renk ₺82.86

₺76.23

JAKCOM WE2 Fiber Optik Ekipmanları gibi Akıllı Giyilebilir Kulaklık yılında Sıcak satış parker Otdr Yokogawa Aq1200A Lazer 10 Mw İlgili

JAKCOM WE2 Fiber Optik Ekipmanları gibi Akıllı Giyilebilir Kulaklık yılında Sıcak satış parker Otdr Yokogawa Aq1200A Lazer 10 Mw


Jakcom WE2 Giyilebilir Bluetooth Kulaklıklar Yeni Ürün Olarak Fiber Optik Ekipmanları Parker Otdr Yokogawa Aq1200A Lazer 10 Mw JAKCOM WE2 Giyilebilir Bluetooth Kulaklıklar giyilebilir yapısı hi-fi ses performansı tüm platformlar ₺74.88

₺63.68

LODFIBER 250 M SC-SC Açık Zırhlı 10G OM3 MM 6 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu İlgili

LODFIBER 250 M SC-SC Açık Zırhlı 10G OM3 MM 6 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu


250 M SC-SC Açık Zırhlı 10G OM3 MM 6 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 250 M SC-SC Açık Zırhlı 10G Om3 modlu 6 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu İçeren: 1 parça bağlayıcı Tipi: SC/UPC-sc/UPC mesafe:

₺2 693.70