Ücretsiz Kargo! 1.25G 5 KM SM SC Bağlayıcı SFP alıcı-verici modülü Gigabit Tek Modu Simplex Fiber mini gbic Cisco ile Uyumlu/ mikrotik Optik Ethernet Anahtarı Uyumlu Cisco ile/Mikrotik/D-Link Swtiches, vb. Düşük güç dağılımı Ile uyumlu CE/FCC/RoHS Sertifikalar Tak ve Çalıştır
Ürün Adı
1 Gigabit BIDI SFP alıcı-verici modülü
Lif Tipi
Tek Modu Tek Fiber (9/125 μm üzerinde SMF)
Dalga boyu
1310nm/1550nm
Veri Hızı
1.25 G/s
Mesafe
5 km/20 km
Fiber Bağlayıcı
SC
Destek DDM
EVET
Işletim
Sıcaklık
Standart: 0℃ için 70℃
Endüstriyel:-40℃ için 85℃
Kalite Garanti
5 yıl
Anahtarı için Anahtarı arayüzü
Anahtarlamalı arka panel uygulamaları
Yönlendirici/Sunucu arayüzü
Diğer optik iletim sistemleri
Sfp gigabit medya dönüştürücü
Küçük form faktörü takılabilir (SFP) kompakt, sıcak-takılabilir optik modülü alıcı-verici telekomünikasyon ve veri iletişim uygulamaları hem de kullanılır. Form faktörü ve elektrik arayüzü vardır tarafından belirtilen bir çok kaynak anlaşması (MSA) himayesi altında Küçük Form Faktörü Komitesi. popüler bir sanayi formatı ortaklaşa geliştirilen ve birçok ağ bileşeni satıcıları tarafından desteklenen.
Bir SFP arayüzü ağ donanım üzerinde bir modüler (tak-ve-play) yuvası için bir değişken, medya-belirli alıcı-verici bağlamak için bir fiber optik kablo veya bazen bir bakır kablo. SFP vericiler destekleyen var SONET, Gigabit Ethernet, Fiber Kanal, ve diğer iletişim standartları. Nedeniyle onun küçük boyutu, SFP gigabit arayüz dönüştürücü yerine vardır (GBIC) çoğu uygulamada, ve bazen olarak anılacaktır bir Mini-GBIC tarafından bazı satıcıları, ama bu adı resmen değildir MSAs içinde tanımlanmış.

  • Uyumlu: Huawei,Tn-Glc,Alcatel-lucent,Gezegen,QSFPTEK,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Brocade,Cisco,Aruba,Dökümhane,Mikrotik,HP,Ubiquiti,Enterasys,Zyxel,Trendnet,Netgear,IBM,F5 Ağları,H3C,Avago,Özelleştirilmiş Markalar,Arista,Mellanox,Avaya,Dell Force10,Dell,Hirschmann,Açık Anahtarı,Finisar,Ciena,Ardıç,SMC,Linksys,Müttefik,D -Link
  • Marka Adı: JT-COM
  • boyut: 15*10*3cm
  • Lif Tipi: Tek Modlu
  • Bağlayıcı Tipi: SC/APC
  • Model Numarası: JT-C351GA-L05SS/JT-C531GB-L05SS
  • Transmission Distance: 5KM/20KM
  • Wavelength: 1310nm/1550nm (A/B)
  • Fiber Type: Single Mode Single Fiber
  • Transmission Data Rate: 1.25Gb/s (1000M)
  • DDM/DOM Support: YES
  • Connector Type: SC Connector
  • Warranty: 5 Years
  • Optical Power: -9~-5dBm
  • Receiving Sensitivity: <-23dBm
  • Allowable Depletion Value: 14dBm
  • Transmission Media: Single-mode fiber jumper
  • Product Name: 1G 5KM/20KM BIDI SM/SC SFP Module
  • Shipping Cost: Free Shipping!
  • Black Friday Promotion: Buy 3pairs get 1pc sc-sc patch cord free

  • Birim Tipi: Çift
  • Paket Boyutu: 15cm x 10cm x 3cm (5.91in x 3.94in x 1.18in)

Need To Ski
2019-01-07
5/5
Hızlı kargo, Malzeme çok iyi sarılmış, Güzel iş, Profesyonel. Teşekkür ederim
Kasiabacik
2019-01-28
5/5
Iyi hızlı yanıt
SunShneJLR
2019-02-05
5/5
Reklam olarak geldi… hala test edecek!
Arteagadavid6
2019-02-11
5/5
Iyi öğleden sonra ürün ortalama 20 gün ve mükemmel durumda brezilya'ya geldi. Satıcıyı tavsiye et
Reynelpp
2018-12-26
5/5
Zaten olsun ama test değil

Ürün İncelemesi

İlgili ürünler

RY-6S fiber optik kesme bıçağı kablo fiber cleaver sıcak eriyik soğuk derz genel yüksek hassasiyetli fiber optik kesme bıçağı İlgili

RY-6S fiber optik kesme bıçağı kablo fiber cleaver sıcak eriyik soğuk derz genel yüksek hassasiyetli fiber optik kesme bıçağı


RY-6S fiber optik kesme bıçağı kablo fiber cleaver sıcak eriyik soğuk derz genel yüksek hassasiyetli fiber optik kesme bıçağı

₺484.87

10 adet/grup Orijinal INNO B-77 bıçak VF-78 vf-15 vf15 V7 fiber cleaver bıçak Fiber optik kesme bıçağı bıçakları İlgili

10 adet/grup Orijinal INNO B-77 bıçak VF-78 vf-15 vf15 V7 fiber cleaver bıçak Fiber optik kesme bıçağı bıçakları


10 adet/grup Orijinal INNO B-77 bıçak VF-78 vf-15 vf15 V7 Fiber cleaver bıçak Fiber optik kesme bıçağı bıçakları Özellikler: çapı 22.5 MM Merkezi delik çapı 4 MM. Kalınlığı 2 MM.

₺1 239.10

LODFIBER 250 M SC-SC Açık Zırhlı 10G OM3 MM 6 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu İlgili

LODFIBER 250 M SC-SC Açık Zırhlı 10G OM3 MM 6 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu


250 M SC-SC Açık Zırhlı 10G OM3 MM 6 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 250 M SC-SC Açık Zırhlı 10G Om3 modlu 6 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu İçeren: 1 parça bağlayıcı Tipi: SC/UPC-sc/UPC mesafe:

₺2 693.70